3 tysiące miejsc biwakowych !!!

Posted by

Jest to powód do pochwalenia się. Tak mamy już w naszej bazie i na mapach taką ilość miejsc biwakowych. Jeśli chodzi o Polskę, tzw Europę Wschodnią czy Bałkany możemy chyba śmiało powiedzieć że jesteśmy największą tego typu bazą. To głównie Wasza zasługa, bo wielu z was aktywnie, bezinteresownie uczestniczy w tym projekcie. Tak naprawdę ułatwiacie podróże innym, ale mam nadzieję, że to zmotywuje też tych mniej aktywnych, czy też tylko korzystających z gotowców do dania coś od siebie.

Jest to też dobra chwila by się trochę pochwalić. Projekt Grupa Biwakowa w niespełna dwa lata osiągnął potężny zasięg a strona grupy niesamowitą oglądalność. Na chwilę obecną oglądalność strony jest na poziomie 8000 wejść dziennie, czyli rocznie odwiedza nas prawie 3 miliony osób. Jest to dla nas powód do radości, ale jednocześnie kłopot 😉 gdyż zwykłe serwery już tego nie wytrzymują, łamiemy limity i musimy myśleć o przesiadce na rozwiązania bardziej profesjonalne.

Po sezonie ruszamy w końcu ostro z oczekiwaną aplikacją mobilną, są to duże koszty i masa pracy, więc pewnie będzie to na początek proste rozwiązanie, które z czasem będziemy ulepszać. Mamy jeszcze wiele pomysłów by grupa i strona zaspakajała potrzeby wszystkich i była najlepszym towarzyszem podróży. Chcielibyśmy by aplikacja była już dostępna na nowy sezon i mamy nadzieję, że w zimowe wieczory damy radę to zrobić.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply