Apollo Autokemp

Posted by

Współrzędne GPS:
48.785861, 16.826236
Kraj / województwo:
Czechy
Opisz camping:
Spory kemping na południu Moraw, w rejonie winnic, ścieżek rowerowych, w centrum kompleksu parkowego Lednice-Valtice. Możliwości zakwaterowania mamy tu różne - są domki o różnych standardach, sporo miejsca na kampery, przyczepy, namioty. Nie ma wytyczonych parcel, sami szukamy dla siebie najlepszego miejsca. Infrastruktura sanitarna nie jest nowa, ale wg mnie wystarczająca (gorąca woda w prysznicach, WC, umywalki). Są wyznaczone miejsca na ogniska, boisko do siatkówki, jest bar (bywają w nim głośne imprezy).
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
Za T4 i 2 osoby we wrześniu płaciliśmy ok 180 koron/noc. Za kampera i 2 osoby wg cennika na stronie wychodzi ok 500 koron/noc.
Jakość GSM:
wg cennika (np prąd)
Inne udogodnienia:
Boisko do siatkówki, bar, sklepik.
Camping:
Sezonowy
Rodzaj campingu:
Tętniący życiem
Telefon:
Podstawową zaletą campingu jest położenie - to idealne miejsce do rozpoczęcia wycieczek po całym rejonie Lednicko-Valtickim. W okolicy jest mnóstwo świetnych tras rowerowych - polecam, szczególnie jeśli chcemy skorzystać z uroków licznych w okolicy winiarni. Zaletą samego campingu jest bardzo duży i zróżnicowany teren. Teren jest dość podmokły i zadrzewiony, co wygląda malowniczo, choć cieszę się, że we wrześniu nie było już komarów. Polecam osobom dla których atmosfera jest ważniejsza niż udogodnienia - równo przyciętych trawników i basenów nie ma się tu co spodziewać.
e-mail:
Brak możliwości płatności kartą!
Strona www:
http://www.apollokemp.cz/
Dodał:
Autokemp Apollo, U Apolla 858, 690 06 Břeclav, info@apollokemp.cz
Galeria:

Zobacz na pełnej mapie Apollo Autokemp

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply