Area Sosta Camper a Santa Maria di Leuca

Posted by

Współrzędne GPS:
39.800334, 18.363054
Kraj / województwo:
Włochy
Opisz camping:
Miejsce jest czyste, zadbane, z dobrym wyposażeniem i przyzwoitym widokiem. Jest to duży trawnik wysadzany drzewami, na którym mogą parkować setki pojazdów. podłoże jest lekko nachylone i dlatego praktycznie wszystkie pojazdy muszą używać najazdów. W pobliżu recepcji znajdują się 4 prysznice z ciepłą wodą do woli, bez konieczności posiadania żetonów, toalety i 6 zlewów do mycia naczyń. Jest też miejsce obsługi kampera. Istnieje możliwość otwarcia markizy, rozwieszenia ubrań i grillowania.
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
20 €
Jakość GSM:
Inne udogodnienia:
Camping:
Całoroczny
Rodzaj campingu:
Tętniący życiem
Telefon:
Z miejsca odpoczynku widać morze i latarnię morską Santa Maria di Leuca. W ciągu nie więcej niż 10 minut spacerem można dotrzeć do portu turystycznego i wybrzeża Santa Maria di Leuca. Ten camping jest w rzeczywistości jedynym rozwiązaniem, aby odwiedzić Santa Maria di Leuca z kamperem lub przyczepą kempingową, ponieważ nie ma innych rozwiązań szybkiego parkowania, a inne kempingi znajdują się daleko od centrum miasta.
e-mail:
Punkty elektryczne, bardzo oddalone od siebie, trzeba mieć długi kable.
Strona www:
https://www.facebook.com/La-Cornula-559336554204027/
Dodał:
+39 340 368 9171 giuseppeportaluri87@libero.it
Galeria:

Zobacz na pełnej mapie Area Sosta Camper a Santa Maria di Leuca

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply