Arena Stupice Campsite

Posted by

Współrzędne GPS:
44.797576, 13.913708
Kraj / województwo:
Chorwacja
Opisz camping:
Na Campingu Arena Stupice goście mogą cieszyć się spokojem i odosobnieniem na stanowiskach kempingowych w pięknym śródziemnomorskim krajobrazie sosnowym i imponującym wybrzeżu Adriatyku. Na wspaniały kemping w Premanturze, kemping Arena Stupice w pobliżu parku przyrody Kamenjak niedaleko Puli to najlepszy adres. Camping Arena Stupice Chorwacja to idealna baza wypadowa do pobliskich zatok i plaż. Spektakularne widoki na archipelag i jego liczne małe kolorowe wysepki otwierają się bezpośrednio z kempingu. Na kempingu w Arena Stupice każdy gość ma możliwość wyboru spośród szerokiej oferty sportów wodnych. Silne wiatry bora z północnego wschodu i jugo z południa inspirują każdego windsurfera.
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
20-40 €
Jakość GSM:
dozwolone
Inne udogodnienia:
Camping:
Sezonowy
Rodzaj campingu:
Tętniący życiem
Telefon:
+385 52 575 111
e-mail:
arenastupice@arenacampsites.com
Strona www:
https://www.arenacampsites.com/de/campingplatze-istrien/camping-arena-stupice?utm_source=gmb&utm_medium=link_site_gmb&utm_campaign=Arena-Stupice-Campsite
Dodał:
Iras
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply