Arena Tašalera Campsite

Posted by

Współrzędne GPS:
44.813863, 13.913425
Kraj / województwo:
Chorwacja
Opisz camping:
Arena Tašalera to mały rodzinny camping położony w chronionym środowisku naturalnym Zatoki Medulin. W obrębie 9 hektarów lasu sosnowego znajduje się słoneczne miejsce do opalania z widokiem na morze, dzięki czemu kemping jest idealny dla przyczep kempingowych, a gęsty las sosnowy oferuje nieco bardziej kameralne stanowiska dla namiotów w bujnym lesie sosnowym. W ciągu 10 minut spacerem można dotrzeć do starej wioski rybackiej Premantura, dziś centrum turystycznego z licznymi restauracjami, barami i innymi bogatymi ofertami turystycznymi. W pobliżu, na samym końcu półwyspu Istria, znajduje się Park Przyrody Cape Kamenjak z malowniczymi zatokami, przylądkami i plażami.
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
35-45 €
Jakość GSM:
dozwolone
Inne udogodnienia:
Camping:
Sezonowy
Rodzaj campingu:
Uniwersalny
Telefon:
+385 52 575 555
e-mail:
arenatasalera@arenacampsites.com
Strona www:
https://www.arenacampsites.com/de/campingplatze-istrien/camping-arena-tasalera?utm_source=gmb&utm_medium=link_site_gmb&utm_campaign=Arena-Tasalera-Campsite
Dodał:
Iras
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply