AutoVip

Posted by

Nasza firma, Autovip, specjalizuje się w projektowaniu i produkcji dywaników do kamperów szytych na miarę. Jesteśmy dumni z faktu, że nasze dywaniki doskonale pasują do wnętrza każdego kampera lub przyczepy kempingowej, ponieważ każdy wzór ściągamy indywidualnie z pojazdu. Oferujemy wybór materiałów i kilku kolorów, tak aby dostosować dywanik do indywidualnych potrzeb klienta.

Chcemy zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania, dlatego oprócz dywaników oferujemy także ścianki zacieniające do markiz. Nasze ścianki zacieniające to idealne rozwiązanie na letnie upały, gdyż zatrzymują promienie słoneczne, a także zapewniają prywatność. Dzięki temu podróżowanie kamperem staje się jeszcze bardziej komfortowe i przyjemne.

Nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i wytrzymałość na intensywne użytkowanie. Chcemy, aby nasze dywaniki i ścianki zacieniające zapewniły naszym klientom najwyższy komfort i wygodę podczas podróży. Zaufaj nam i spraw, aby Twój kamper był jeszcze bardziej przyjazny i funkcjonalny!

Ze złotą kartą Grupy Biwakowej10% na ścianki zacieniające i blendy na szyby oraz 5 % na dywaniki do kampera

Dane kontakowe: tel. 602-273-581 Rafał; biuro@autovip.pl

Adres strony: https://autovip.pl

FB: https://www.facebook.com/autovip.producentdywanikiwelurowe

Koordynaty GPS: 52.18237655340674, 20.616683515457105 – dział produkcji, gdzie szyjemy dywaniki

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply