Baile Figa

Posted by

Czytałem na grupie sporo zapytań o baseny w Rumunii, jeden z nich postanowiliśmy sprawdzić. Byliśmy w tygodniu, późnym popołudniem, więc zdjęcia na pewno nie oddają tego co może dziać się tam w weekend.

Baile Figa to kompleks rekreacyjny niedaleko Beclean na północny wschód od Kluż-Napoka. Na sporym terenie dostępne są baseny ze zwykłą wodą jaki i lecznicze solanki podobne jak w Ocna Sugetag oraz błota lecznicze. Kilka niedużych zjeżdżalni, pontony dla dzieciaków to niewątpliwie dla nich atrakcja. Dużo miejsca do odpoczynku, parasole, zacienione miejsca to także atut tego miejsca. Oczywiście dostępne są bufety, korty tenisowe, boisko, plac zabaw dla dzieci – każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

Ceny bardzo przystępne, widoczne na zdjęciu, możliwość noclegu w licznych domkach za ok 100 RON lub biwakowania o czym w innym wpisie.

GPS: 47.16422, 24.20885

Nawiguj: https://goo.gl/maps/ckMgkFFmed3CDzFv5

Dodał: Edek Spinka

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply