Bateria de Castillitos

Posted by

W pobliżu Kartageny (37.540483, -1.120271) w Hiszpanii znajduje się Bateria de Castillitos. Dojazd bardzo krętą asfaltową drogą. Jest to historyczne umocnienie wojskowe wyposażone w 2 duże działa. Bardzo malownicze miejsce, nie ma zbyt wielu turystów, jest parking, nie ma nikogo z obsługi, wstęp bezpłatny. Zwiedzanie zajmuje ok. 1-1,5 h. W pobliżu parkingu jest miejsce na piknik, nie było toalety niestety. Odwiedzone w czerwcu 2018.

Nawiguj: https://goo.gl/maps/x6GeF7k1zeNpvkLL7

Dodała: Ewa Włoszczyńska

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply