Batorów

Posted by

Góry Stołowe, Batorów/Batorówek. Ogrodzony parking z miejscami piknikowymi i wiatami za tzw Hutniczym Mostem nad Czerwoną Wodą. Najbliższy dojazd kiepską szosą ze Szczytnej, trochę lepszy ale dłuższy od strony Polanicy-Zdrój.

GPS: 50.44963, 16.42266

Dodał: Michał Nowakowski

Dodatkowe foto: Irek Jozwik

Zobacz na pełnej mapie Batorów

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

3 komentarze

  1. Świetne miejsce. Dwa zadaszone miejsca na ogniska, dużo ławek. Świetne miejsce na spacer w dwa atrakcyjne miejsca (łatwe i szybkie nawet dla dzieci).
    Miejsce bardzo popularne. Nawet jak jest kiepska pogoda w za dnia parking się zapełnia i trudno o miejsce. Dlatego najlepiej zająć sobie miejsce późnym wieczorem lub skoro świt.

  2. Potwierdzam, super miejscówka. Cisza, z dala od ruchliwych dróg, dobra infrastruktura, ciekawe szlaki po okolicy, nawet opał dowożony przez PN. Teren utwardzony, można bez obaw wjeżdżać nawet po obfitych deszczach. Polecam i dziękuję za namiar.

  3. Miejscówka aktualna, byliśmy na weekend w sierpniu 2021, przyczepą. Dogodne wyjście na Skalne Grzyby. Parking w ciągu dnia przepełniony.

Leave a Reply