Bazylika w Świętej Lipce

Posted by

W ramach zwiedzania Mazur warto wstąpić do Bazyliki w Świętej Lipce. Bazylika powstała tutaj gdyż miało miejsce objawienie Maryjne. Podobno jest to taka mała Częstochowa w tej części kraju. Najważniejsza atrakcją dla której warto tu wstąpić oprócz doznań duchowych to wysłuchanie za darmo koncertów organowych na najstarszych organach w tej części Europy. Koncert jest co godzinę w okresie letnim. Na jednym ze zdjęć jest harmonogram z planem. O objawieniu i historii powstania bazyliki odsyłam do internetu. Miejsce urokliwe i warto odwiedzić gdy będziemy w okolicy.

GPS: 54.0249, 21.2176

Nawiguj: https://goo.gl/maps/y6BHR6MzcPu5zxLq6

Dodał: Daniel Karasek

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply