Belvedere Camping

Posted by

Współrzędne GPS:
43.509096, 16.192269
Kraj / województwo:
Chorwacja
Opisz camping:
Kemping Belvedere znajduje się w Dalmacji, w turystycznej miejscowości Seget Vranjica. Niezwykle atrakcyjne położony w cieniu sosnowego lasu, otoczony śródziemnomorską roślinnością a odległość dzieląca go od Trogiru – miasta pod patronatem UNESCO – to tylko 5 km. To wszystko gwarantuje niezapomniane doznania, podczas pobytu na polu kempingowym. Komfortowy pobyt w sercu Dalmacji zapewni 451 parceli wyposażonych w nowoczesne sanitariaty i różnorodną ofertę. Kemping jest położony kaskadowo – w 5 rzędach, we wschodniej części kompleksu turystycznego, skąd roztacza się malowniczy widok na wyspy. Parcele są oddalone 50 – 100 m od plaży, morza, pozostałych usług. Parcelowana część kempingu podzielona jest strefy A, B, SUPERIOR. Parcele mają podłączenia do prądu, wody i kanalizacji.
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
25-100 €
Jakość GSM:
dozwolone
Inne udogodnienia:
2 korty tenisowe ze sztucznym podłożem, 4 stoły do tenisa stołowego, plac zabaw dla psów, pływający park wodny, Wynajem rowerów, animacje dla dzieci i dorsołych.
Camping:
Sezonowy
Rodzaj campingu:
Uniwersalny
Telefon:
****
e-mail:
+385 21 798 228, info@vranjica-belvedere.hr
Strona www:
https://www.vranjica-belvedere.hr
Dodał:
Iras
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply