Biwak na Zamku Topacz?

Posted by

Może nie dosłownie, ale w Muzeum Motoryzacji w Zamku Topacz możecie się przenieść w klimat PRLowskiego biwaku. Jest to sezonowa wystawa, która gości w muzeum już od pewnego czasu. Warto więc odwiedzić to miejsce i ją zobaczyć, choćby przy okazji Targów Turystycznych, które zagoszczą w ten weekend we Wrocławiu.

Oprócz typowo campingowej wystawy każdy miłośnik motoryzacji poczuje się tu jak raju. Zobaczycie tu ponad sto pojazdów polskiej produkcji z okresu międzywojnia i PRL-u, a także największą w Polsce kolekcję samochodów Rolls Royce & Bentley. Ekspozycja znajduje się na dwóch piętrach i oprócz samochodów znajdziemy tu dużą ilość motorowerów i motocykli, militaria i sporo przedmiotów codziennego użytku z okresu PRL. Jest też spora szansa, że muzeum pojawi się na naszym najbliższym zlocie. Oprócz muzeum możecie tu zobaczyć odrestaurowany zamek i piękny park.

Więcej informacji na: https://www.zamektopacz.pl/muzeum-motoryzacji-2/

oraz: https://www.facebook.com/zamektopacz

 

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply