Brugia

Posted by

Brugia – miasto w północno-zachodniej Belgii.

Brugia była kiedyś jednym z bogatszych miast Europy i to widać na każdym kroku. Genialnie zachowany rynek ( 51.208816 3.224427 ) oraz całe stare miasto.

W historycznej części miasta znajduje się dużo kanałów, dlatego też Brugia nazywana jest flamandzką Wenecją.

Brukowane uliczki, kanały, kamieniczki wyglądem przypominające chatki z piernika sprawiają, że mamy wrażenie, że znajdujemy się w bajce.

Dla dorosłych, polecam będąc w mieście odwiedzić, De Halve Mann Browary i napić się jednego z piw ważonych w tym browarze ( 51.022459 3.224204).

GPS: 51.2088, 3.2244

Nawiguj: https://goo.gl/maps/ugiju5Lgbp7ky4XH6

Dodał: Wojtek Bednarz

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply