PRZYSTAŃ Buryłówka

Posted by

PRZYSTAŃ Buryłówka

GPS: 51.298369, 15.430266

51.298785, 15.430577

Pole namiotowe i kamperowe położone jest na skraju Borów Dolnośląskich i Przemkowskiego Parku Krajobrazowego. Teren jest położony nad samą rzeką Kwisą.

Pole jest ogrodzone i oświetlone. Posiada zadaszoną wiatę, miejsce na ognisko, licznikowane przyłącza prądowe, natryski wc, świetlicę z kominkiem, kuchnię i pralnię. Na zewnątrz zlewy do zmywania z ciepłą wodą. Możliwość grillowania w wyznaczonym miejscu. Zwierzęta domowe dozwolone za dodatkową opłatą. Z obiektu można korzystać przez cały rok. Cisza nocna obowiązuje od 23:00 do 7:00.

Nad rzeką znajduje się pomost i slip do wodowania kajaków. Właściciel pola organizuje też spływy kajakowe Kwisą. Może nas zawieźć w górę rzeki i spływ możemy zakończyć na polu biwakowym. Możemy też spłynąć w dół rzeki i wtedy z umówionego miejsca będziemy odebrani.

Można też skorzystać z sąsiedniej agroturystyki „Buryłówka”

CENNIK

Ustawienie pojazdu noclegowego 30 zł
Rozstawienie namiotu 20 zł
osoba dorosła 25 zł, dziecko 3-15 lat 15 zł, do 3 lat bezpłatnie
pies 10 zł
prąd 1 kw 5 zł
opał do ogniska/kominka 50 zł taczka


KONTAKT: 888 313 163

Nasz camping bierze udział w programie Rebel w trasie. Oznacza to, że zarówno najmłodsi jak i dorośli mają do dyspozycji gry planszowe ufundowane przez firmę Rebel. Gry znajdziecie na naszej świetlicy.

 

Więcej o programie przeczytacie: https://www.facebook.com/GrajzRebelem

 

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

2 komentarze

  1. Niestrty, miejscówka nieaktualna. Teren ogrodzony, zamknięty i oznaczony jako prywatny. Data pobytu 26 lipca 2020r.

  2. Aga.S miejscówka aktualna, tyle, że zrobiła się polem biwakowym. Jeżeli nikogo nie ma, to trzeba zadzwonić pod podany numer.

Leave a Reply