Camper Park Olimp

Posted by

Współrzędne GPS:
49.284379, 19.962208
Kraj / województwo:
Zakopane Tatry
Opisz camping:
Pole na terenie Zakopanego, nad strumykiem składa się niejako z dwóch części: utwardzonego placu pod przyczepy i kampery, oraz części trawiastej, grząskiej bardziej pod namioty. Teren z każdej strony uzbrojony w przyłącza elektryczne. Cztery WC, trzy prysznice, pralnia, letnia kuchnia. Duża, oświetlona wiata z paleniskiem.
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
Według cennika 10+10+20, ale można negocjować i to sporo.... Pełen serwis kampera, bez nocowania w cenie 10złotych.
Jakość GSM:
Pralnia 20zł
Inne udogodnienia:
Jak na razie drewno na ognisko za free.
Camping:
Całoroczny
Rodzaj campingu:
Tętniący życiem
Telefon:
Bardzo dobra lokalizacja z widokiem na Giewont i Wielką Krokiew, możliwość bezpłatnego korzystania z ogniska pod zadaszoną wiatą. Blisko górskich szlaków. Bardzo miły i uczynny właściciel otwarty na wszelkie sugestie. Możliwość ZNACZNEGO negocjowania cen.
e-mail:
Jest to nowy camper park, wymaga jeszcze pracy, ale dynamiczny właściciel krok po kroku poprawia warunki. Plac pod kampery bywa błotnisty, ale ma to być wkrótce podsypane grysem. Teren nie jest ogrodzony, ale jest monitorowany. Oprócz wiaty i okolic WC brak oświetlenia terenu. Pomimo, że camper park jest całoroczny to prysznice nie są dostępne w okresie zimowym z powodu braku ogrzewania pomieszczeń.
Strona www:
https://www.facebook.com/camperparkolimp/
Dodał:
=48 691 984 914
Galeria:

Zobacz na pełnej mapie Camper Park Olimp

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply