Camper Park Stare Jabłonki

Posted by

Współrzędne GPS:
53.685452, 20.102831
Kraj / województwo:
Polska / Mazury
Opisz camping:
14 parcel dla camperów / przyczep campingowych – każda parcela ma wymiary 10x6 m oraz przyłącze prądowe, oświetlony, utwardzony teren, całodobowa ochrona w okresie wakacji, miejsce serwisowe, miejsce na uzupełnienie wody, miejsce na opróżnianie toalet chemicznych, możliwość korzystania z toalet oraz prysznica.
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
90 zł za kampera
Jakość GSM:
Korzystanie z dodatkowych atrakcji kompleksu hotelowego
Inne udogodnienia:
W pobliżu Camper Parku funkcjonuje Beach Bar, w menu którego znajduje się m.in. pizza, makarony, burgery, wędzone pstrągi.
Camping:
Całoroczny
Rodzaj campingu:
Dla ludzi ceniących ciszę i spokój
Telefon:
Camper Park rekomendowany przez CamperSystem, wyposażony w nowoczesne urządzenia do serwisu kampera. Położony na plaży nad Jeziorem Szeląg Mały. Należy do Hotelu Anders i oferuje możliwość korzystania atrakcji hotelu, z basenu, saun oraz z sali fitness/siłowni, zasady korzystania są opisane na stronie obiektu. Zaletą miejsca jest na pewno to, że stoimy praktycznie na samej plaży w sąsiedztwie kapieliska.
e-mail:
Doba hotelowa trwa od godz. 12.00 w dniu przyjazdu do godz. 12.00 w dniu wyjazdu. Podczas pobytu w godz. 22.00-06.00 obowiązuje cisza nocna. W Camper Parku nie ma możliwości rozbicia namiotu.
Strona www:
https://www.hotelanders.pl/oferty/camper-park-stare-jablonki
Dodał:
Informacja i rezerwacja: tel.: 89 642 70 00 e-mail: recepcja@hotelanders.pl
Galeria:

Zobacz na pełnej mapie Camper Park Stare Jabłonki

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply