Camping Aquarius Sighișoara

Posted by

Współrzędne GPS:
46.222991, 24.796520
Kraj / województwo:
Rumunia
Opisz camping:
Camping nie jest może ideałem campingu, ale jest położony blisko starego miasta. Nie ma infrastruktury serwisowej, czyli nie zrzucimy tu szarej wody i nie podłączymy się do prądu. Są za to toalety, łazienki i miejsce gdzie można przygotować posiłek i zmyć naczynia. Zaletą jest tu basen na terenie kompleksu, z którego można korzystać bez ograniczeń w cenie pobytu. Camping podzielony jest jak by na dwie części, parking dla kaperów - mało ciekawy gdzie kierowane są pojazdy na jedną noc. Jeżeli chcemy pobyć dłużej, to lepeij uomnieć się o miejsce za bramą za basenem. Jest tu kilka stanowisk zacienionych na trawie, można też tu rozbić namiot. Latem na basenie sporo ludzi, gdyż dostępny jest też dla ludzi z zewnątrz. Aqarius oferuje też wynajem niewielkich domków campingowych i komfortowych pokoi.
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
około 90 RON
Jakość GSM:
Inne udogodnienia:
Latem basen w cenie pobytu
Camping:
Całoroczny
Rodzaj campingu:
Tętniący życiem
Telefon:
Camping jest dosłownie 250 metrów od Starego Miasta, więc jest idealny do zwiedzania Sighișoary.
e-mail:
Strona www:
http://aquariscamp.net/
Dodał:
tel: 004026577211 0040723717650 office@aquariscamp.net
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. Byliśmy tam w sierpniu, dość drogi 90 lei za 2 osoby i Doblo, ale jak policzyć basen i bliskość starego miasta gdzie są płatne strefy parkowania to nie jest tak drogo.Mało miejsc zacienionych gdy brakuje to namioty i kampery na boisku .Idealny kemping tranzytowy i do zwiedzania Sighisoary.Łazienki i prysznice nowe.Polecamy my byliśmy 2 doby.

Leave a Reply