Camping Cisano

Posted by

Współrzędne GPS:
45.52554437490514, 10.728557479774443
Kraj / województwo:
Włochy
Opisz camping:

Na niezapomniane wakacje z rodziną czekamy na Ciebie na naszym 4-gwiazdkowym kempingu pomiędzy Bardolino i Lazise, ​​nad jeziorem Garda. Możesz wybrać, czy chcesz zatrzymać się na stanowiskach kempingowych, czy w domkach kempingowych i bungalowach w naszej wiosce nad jeziorem.

Nasz obiekt posiada dwa wspaniałe baseny lagunowe ze zjeżdżalniami, prywatną plażę nad jeziorem w odległości krótkiego spaceru, zupełnie nowe zaplecze sportowe z boiskami do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i minigolfa, a także efektowną strefę fitness. Nawet najmłodsi będą się dobrze bawić w towarzystwie naszej animatorki, która organizuje wiele zajęć wykorzystujących lokalne atrakcje.

Kemping Cisano San Vito to naprawdę idealne miejsce na wygodne i bezproblemowe wakacje! We wsi znajdują się trzy restauracje, dwa baseny z barami, minimarket, warzywniak, pralnia, sklep z wyrobami tytoniowymi i sklep z pamiątkami.

Źródło: https://www.camping-cisano.it/

Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
od 25 €
Jakość GSM:
dobra
Inne udogodnienia:
Camping:
Sezonowy
Rodzaj campingu:
Uniwersalny
Telefon:
+39 045 6229098
Strona www:

https://www.camping-cisano.it/

Dodał:
Iras
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply