Camping Clepardia

Posted by

Kemping CLEPARDIA położony jest w północno-zachodniej części Krakowa w pobliżu  parku, 4 kilometry od Starego Miasta, w spokojnej dzielnicy.Teren kempingu jest ogrodzony i strzeżony przez całą dobę. Do dyspozycji gości: sanitariaty, ponadto kuchnie turystyczne wraz z lodówkami, prasowalnia, bezpłatne pralki. Dla camperów i przyczep kempingowych – przyłącza prądu. W  ofercie znajdują się również bungalowy.
Na terenie kempingu jest bezpłatny internet WiFi lub LAN.

W pobliżu kempingu (200m) znajduje się przystanek autobusowy (kilka linii miejskich), stąd turyści mogą dojechać do centrum miasta (dworzec PKP, Wawel, Rynek Główny, Nowa Huta). W pobliżu kempingu znajduje się park z placem zabaw dla dzieci oraz trzy restauracje. 250 m od kempingu znajduje się dobrze zaopatrzony supermarket, czynny codziennie. Obok kempingu jest położony płatny odkryty basen, czynny w lipcu i w sierpniu.

Przybliżone ceny:
Osoba dorosła     30 PLN
Dziecko 4-14 lat     15 PLN
Samochód     15 PLN
Motocykl     10 PLN
Minibus (VAN)    35 PLN
Kamper     40 PLN
Przyczepa bagażowa     20 PLN
Przyczepa kempingowa     35 PLN

Kontakt:
tel: +48 731 981 159
mail: clepardia@gmail.com
http://www.clepardia.com.pl/

GPS: 50.095417, 19.941343

Zobacz na pełnej mapie Camping Clepardia

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply