Camping Dadaj / Gościniec pod dębami

Posted by

Zapraszamy naszych miłych Gości nad największe i najpiękniejsze jezioro Warmii- Dadaj.

Jezioro Dadaj to piękne i malowniczo położone jezioro, od wschodniej strony otoczone lasem. Jego powierzchnia wynosi 1034ha, głębokość maksymalna 40 m, a średnia 12 m. Dadaj jest jednym z największych jezior Pojezierza Olsztyńskiego.

W Dadaju występują szczupaki, okonie, leszcze, płocie, sielawy i coraz liczniej sandacze, które niegdyś były wizytówką tego łowiska. Jest to jedno z lepszych łowisk okoni w województwie warmińsko – mazurskim.

 

Dla posiadaczy karty Grupy Biwakowej rabat wysokości 15% od cennika Campingu Dadaj oraz wypożyczalni

 

Co znajdziesz na naszym campingu

Sanitariaty Na miejscu znajdziecie komfortowe sanitariaty wyposażone w toalety i prysznice z ciepłą wodą oraz oddzielne miejsca do mycia naczyń

Ognisko Wieczorna integracja, wspólne śpiewanie, wszystko to jest możliwe przy ognisku. Rodzinna atmosfera  to duch naszego campingu.

Parking Na terenie campingu  znajduje się parking specjalnie dla Naszych gości.

Zwierzęta domowe  Uwielbiamy zwierzęta! Zabierz ze sobą swojego czworonoga, niech poczuje trochę wolności.

Plac zabaw Pobliski Gościniec zaprasza na swoje place zabaw oraz do mini klubiku dla dzieci.

Spływy kajakowe Organizujemy spływy kajakowe – do wyboru trasy i ich długość . najbardziej popularny szlak jezioro Dadaj do jeziora Tuminany.

Wypożyczalnia sprzętu wodnego Przygotowaliśmy dla Naszych Gości,  łódki wiosłowe i motorowe, rowerki wodne, kajaki, skutery oraz motorówkę.

Sklep spożywczo-przemysłowy Dla wygody i komfortu Gości uruchomiliśmy sklepik spożywczo-przemysłowy, żeby świeże pieczywo na śniadanie i zapomniana szczoteczka do zębów nie były problemem 🙂

Piaszczysta plaża i pomosty zachęcają do zabawy na świeżym powietrzu i korzystania z uroków lata.

Zapraszamy serdecznie!!!

Kontakt:

Camping Dadaj – Wilimy 112, 11-300 Biskupiec

tel: 89 715 96 21
e-mail: biuro@gosciniecpoddebem.pl
https://www.facebook.com/GosciniecPodDebem

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply