Camping de Leenstertillen

Posted by

Kemping znajduje się na granicy Parku Narodowego Lauwersmeer i Hogeland, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się tym pięknym regionem w Groningen. Kemping jest idealnym miejscem na wycieczki po regionie samochodem, rowerem, pieszo lub kajakiem/łodzią. Na terenie znajduje się około 20 miejsc kempingowych. Elektryczność jest wszędzie. Nasze pola są klasyfikowane według wielkości sprzętu kempingowego. W ten sposób chcemy uniknąć małych namiotów pomiędzy dużymi kamperami. Nie mamy zastrzeżeń, jeśli chcesz wieczorem rozpalić ognisko w ognisku. Warunkiem jest, aby innym gościom nie przeszkadzał dym. Dozwolone są tylko wysokie paleniska z podstawą chroniącą trawę. Dla naszych gości mamy kilka miejsc na ognisko, z których możesz skorzystać. Za szopą na rowery znajduje się stos drewna z którego można korzystać.

Przybliżone ceny:

15 euro za noc za jednostkę kempingową w cenie:
liczba osób w twojej drużynie, dowolny samochód, zwierzęta, punkt ładowania rowerów elektrycznych, tankowanie wody, utylizacja toalet.

Kwota ta nie obejmuje podatku turystycznego: 1 euro za osobę za noc. Nasze prysznice działają na urządzeniu na monety, w które trafiają pojedyncze euro.
Mamy skorygowaną stawkę za namioty turystyczne: 12,50 euro za noc, w tym podatek turystyczny.

Kontakt:

tel. 06 576 018 66
leenstertillen@gmail.com
http://www.leenstertillen.com
GPS: 53.350581, 6.369007

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply