Camping Nasza Dolina

Posted by Admin
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Camping Nasza Dolina położony jest w wyjątkowo atrakcyjnej okolicy Ojcowskiego Parku Narodowego i Jury Krakowsko – Częstochowskiej, na Szlaku Orlich Gniazd.

Na naszych gości czeka ponad 2,3 hektara ogrodzonego, oświetlonego i strzeżonego terenu. Camping graniczy z rzeką Prądnik i przylega do parku narodowego. Wyposażony jest w sanitariaty, łazienki i przyłącza prądowe. Korzystanie z węzła sanitarnego jest bezpłatne, nie zapłacicie też za swoje zwierzęta domowe.

Dla pojazdów członków Grupy Biwakowej oznaczonych naklejką grupową przewidziano atrakcyjne rabaty.

Aktualny cennik znajdziecie na naszej oficjalnej stronie – CENNIK

Na naszym campingu można również zorganizować zlot, imprezę zorganizowaną przy ognisku lub w namiocie imprezowym. Warunki i koszty ustalamy indywidualnie.

KONTAKT
info@nasza-dolina.pl
tel: 511-638-511

DOJAZD
Z drogi wojewódzkiej 773 zjeżdżamy na odcinku nr 060 przy słupku drogowym wskazującym kilometraż 2,0. Wjeżdżamy w ul. Spacerową pokonując szeroki na 6m mostek nad rzeką Prądnik. Następnie jadąc ul. Spacerową, po przejechaniu 120m pokonujemy łuk w lewo aby po następnych 170m po lewej stronie dojechać do Naszej Doliny.

GPS: 50.24846, 19.76392

Nawiguj: https://goo.gl/maps/NKm4XUtboEuB19Xz8

Chcesz zamieścić ofertę swojego campingu, pola namiotowego ? Skontaktuj się z nami biuro@grupabiwakowa.pl tel: 603 996 048

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

One comment

  1. Fajny niedrogi kemping prowadzony przez młodych ludzi znających się na rzeczy .Polecamy.

    Rating: 4.0/5. From 1 vote.
    Please wait...

Leave a Reply