Camping Newa – Кемпинг Нева

Posted by

Camping dla turystów samochodowych i motocyklowych odwiedzających Sankt Petersburg Może pomieścić 20-25 samochodów na terenie z rozwiniętą infrastrukturą. Kemping oferuje miejsca dla camperów, przyczep kempingowych, samochodów i motocykli z namiotami i znajduje się na zamkniętym terenie z monitoringiem na całym obwodzie.

Camping położony jest w cichym miejscu, obok parku i jezior, w niewielkiej odległości od sklepów i komunikacji miejskiej.

Dla przyczep kempingowych, kamperów i innych środków transportu oferujemy trawiaste parkingi z przyłączami wody i prądu. Możliwy jest również nocleg w namiotach i ze zwierzętami. Zawsze możesz schronić się przed niepogodą w naszym dużym salonie z kuchnią.

Na terenie kempingu znajdują się toalety i prysznice z ciepłą wodą, punkt recyklingu zawartości zawerości zbiorników szarych i wc, bezpłatne WI-FI, gniazdka 220V, pralka oraz plac zabaw.

Przybliżone ceny:

Cena poza sezonem (od 1 października do 30 kwietnia) za motocykl z namiotem wynosi 600 rubli, za samochód z namiotem – 800 rubli, za kamper lub przyczepę kempingową – 1000 rubli.

Cena w sezonie (od 1 maja do 30 września) za motocykl z namiotem wynosi 600 rubli, za samochód z namiotem – 1000 rubli, za kamper lub przyczepę kempingową – 1300 rubli.

Cena ta obejmuje podłączenie do wi-fi, prąd, uzupełnianie i odprowadzanie wody, prysznic, toaletę.

Za dopłatą; sauna – koszt 500 rubli / osobę. na 2 godziny, pokoje – koszt od 2000 rubli.

Kontakt:

Telefon: +7 (951) 652-19-19
nevacamping@gmail.com
https://campneva.com/
GPS: 60.038633, 30.290162

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply