Camping nr 220

Posted by

Współrzędne GPS:
54.321113, 22.337180
Kraj / województwo:
Polska / Warmińsko-Mazurskie / Gołdap
Opisz camping:
Miejsce na ok 10 camperów, jest mozliwość wpięcia się do prądu. Miejsc pod namioty masa. Obiekt odnowiony w zeszłym roku. Sanitariaty, natryski nowiutkie i czyste. Sprzątane codziennie. Mega miłe zaskoczenie. Ceny jakich nie spotkałem już od lat. Namiot to koszt 6zł od osoby. Przyczepa 10 zł + 10 zł wpięcie do prądu. Na campery nie ma osobnej kategorii więc podejrzewam że koszt to koszt przyczepy + ewentualne wpięcie do prądu. Plaża bronowana co drugi dzień, na polu biwakowym trawka przystrzyżona. Kosze na śmieci opróżniane dwa razy dziennie.
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
20 zł z prądem.
Jakość GSM:
Namiot 6 zł
Inne udogodnienia:
Wiata grillowa z opałem, ławostoły bez zadaszenia, kosze na śmieci, WC, prysznice, plaża, pomost, kapielisko dozorowane w sezonie.
Camping:
Całoroczny
Rodzaj campingu:
Dla ludzi ceniących ciszę i spokój
Telefon:
Oficjalny camping nadzorowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi. Są miejsca do rozbicia namiotów, postawienia campera, czy poplażowania. Są ławostoły, sanitariaty, kosze na śmieci, wiata z grillem (opał był). Można wynając kajak, rower wodny czy żaglówkę. Bardzo czysto i spokojnie.
e-mail:
W sumie uwag nie mam. Tanio, czysto, nowocześnie i komfortowo. Polecam zdecydowanie. Do Gołdapi rzut beretem, są trzy lokale gdzie za rozsądne pieniądze można dobrze zjeść.
Strona www:
http://osirgoldap.pl/
Dodał:
Galeria:

Zobacz na pełnej mapie Camping nr 220

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply