Camping Pradafenz

Posted by

Współrzędne GPS:
46.77690458459599, 9.541190529286293
Kraj / województwo:
Szwajcaria/ Gryzonia/ Alpy
Opisz camping:
Camping prowadzony przez firmę rodzinną. Pełne wyposażenie dla każdego. Są duże łazienki w cenie pobytu z toaletami i prysznicami. Zaplecze kuchenne to wiele zmywaków oraz zmywarka (osobo płatna). Tak samo są pralki i suszarki (też osobno płatne). Jest nawet deska do prasowania i specjalne miejsce do umycia psa. Duża suszarnia do ubrań. Praktycznie każda parcela ma możliwość podłączenia prądu i gazu (rozliczane per użycie). Na campingu jest świetnie wyposażona przechowalnia nart z suszarkami do butów narciarskich. Jest WiFi ( w recepcji free, a na campingu osobno płatne). Do wyciągów jest 10m. Ponadto jest pomieszczenie do opróżniania kasety WC (automatyczne jest płatne, a ręczne oczywiście w cenie). Na campingu jest czysto, zaplecze sanitarne zawsze z ciepłą wodą. Nocą respektowana jest przez wszystkich cisza nocna
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
200zł
Jakość GSM:
WiFi - 5CHF za tydzień na urządzenie Automatyczne opróżnianie WC Chem - 2 CHF (ręczne w free) Prąd - 0.5 CHF za 1 kWh Gaz - 7,8 CHF za 1 m3
Inne udogodnienia:
Przechowalnia nart i suszarka do butów Suszarnia do ubrań Podłączenie gazu do pojazdów lub sprzedaż butli (nasze stare BP - potrzebny adapter)
Camping:
Całoroczny
Rodzaj campingu:
Dla ludzi ceniących ciszę i spokój
Telefon:
Miejsce idealne zimą na wyjazd narciarski i latem na wyjazd rowerowy i/lub pieszy. Narty są dostępne bezpośrednio z campingu. Spora cześć wycieczek pieszych i rowerowych tak samo. Blisko do miasteczka gdzie można uzupełnić zakupy.
e-mail:
Cisza jest przez wszystkich respektowana ale i wymagana. Nie ma wjazdu i wyjazdu między 7am-7pm. Zimą wymagana rezerwacja, i to z dużym wyprzedzeniem, bo jest pełno !!!
Strona www:
https://pradafenz.ch/
Dodał:
Telefon +41 81 382 19 21 E-Mail camping@pradafenz.ch
Galeria:

Zobacz na pełnej mapie Camping Pradafenz

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply