Camping, sauna, pole biwakowe

Posted by Piotr Adamczyk
Rating: 4.5/5. From 2 votes.
Please wait...
Współrzędne GPS:
53.952794, 22.859187
Kraj / województwo / region:
Polska
Województwo:
podlaskie
Dlaczego polecasz ten camping?:
Wspaniałe miejsce aby się zresetować:-) Pusto, cisza, spokój. Duża polana nad Rospudą z możliwością dojazdu od m. Jaśki. Dostęp do rzeki, wiata, miejsce na ognisko, SAUNA. BRAK ZASIĘGU TEL. KOM. Nie ma też dostępu do wody pitnej. Zalecany wcześniejszy kontakt z właścicielką (stara się przyjeżdżać codziennie) - tel 889870142
Opisz camping:
Prywatny teren, polana w lesie nad Rospudą, wiata, miejsce na ognisko, toaleta (sławojka), SAUNA. Możliwość wjazdu niedużym kamperem, rozbicia namiotów. Bardzo dużo miejsca. Brak prądu, dostępu do wody pitnej i zasięgu. Dojazd od m. Jaśki drogą leśną - kierunek na Święte Miejsce. Zalecany wcześniejszy kontakt z właścicielką (brak zasięgu na miejscu). Gospodyni stara się przyjeżdżać popołudniami.
Przybliżony koszt:
30
Inne koszty:
SAUNA - ok 100zł
Opłata za:
Ilość osób i pojazd
Inne udogodnienia:
Camping:
Całoroczny
Rodzaj campingu:
Dla ludzi ceniących ciszę i spokój
Uwagi:
Dojazd drogą leśną od m. Jaśki (kierunek na Święte Miejsce). Około 1km przed Świętym Miejscem, zjazd w lewo (oznaczony taśmami przez właścicielkę). Wąski zjazd drogą leśną. Gałęzie w skrajni.
Strona www:
Kontakt:
889870142
Galeria:
Map loading, please wait ...

Zobacz na pełnej mapie Camping, sauna, pole biwakowe

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply