Camping Sudety w Bielawie

Posted by

Współrzędne GPS:
50.6806130974657, 16.5888743715006
Kraj / województwo:
Polska / dolnośląskie
Opisz camping:
Proponujemy dla członków Grupy Biwakowej z kartą grupy rabat 10% w całym sezonie, i dodatkowo Goście z kartą otrzymują możliwość z korzystania ze wszystkich obiektów OSiR Bielawa, i wypożyczalni sprzętu jeżdżącego i pływającego na zasadach ulgowych.

Nasze obiekty wymienione są na stronie www.osir.bielawa.pl a są to: Park wodny AQUARIUS, czyli basen kryty z atrakcjami wodnymi, sauny, siłownia, genialny Park Miejski w Bielawie, a tam wypożyczalnie sprzętu różnego do jeżdżenia i pływania po stawie, no i oczywiście na samym Campingu SUDETY również wypożyczalnie jw. oraz wstęp na baseny odkryte, plaże miejskie, i wszystko co mamy w naszej ofercie.

Dodatkowo plaża miejska przy naszym Campingu, (bo są dwie plaże miejskie), jest dla naszych Gości bezpłatna. Na plażę przy naszym Campingu jest możliwość wstępu również ze zwierzętami, w wydzielonych miejscach, a pobyt z pupilami na Campingu jest u nas bezpłatny.

Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
1. 15 zł za miejsce, za przyczepę kempingową za dobę, 2. 15 zł za osobę dorosłą za dobę, 3. 10 zł za dziecko za dobę, 4. 15 zł za prąd, max. 16 amp, 5. 5 zł za namiot za dobę, 6. 5 zł za parkowanie auta/ motocykla za dobę. 7. W cenie jest dostęp do sanitariatów i natrysków z ciepłą wodą.
Jakość GSM:
Inne udogodnienia:
Camping:
Nie wiem
Rodzaj campingu:
Tętniący życiem
Telefon:
+48 531 824 507, +48 531 828 332
e-mail:
recepcja@campingsudety.pl
Strona www:
http://www.campingsudety.pl/
Dodał:
Mona
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply