Camping Sunrise

Posted by

Camping Sunrise znajduje się 3 km od pięknego miasta Struga i około 20 km od Ochrydy. Camping posiada 10 rowerów, z których goście można korzystać bezpłatnie lub motocykl, który można codziennie wypożyczyć za bardzo dobrą cenę. Nasz kemping dysponuje 50 miejscami, które można podłączyć do prądu, woda pitna dla przyczep kempingowych camperów jest bezpłatna, opróżnianie toalety chemicznej i szarej wody jest również bezpłatna. Na terenie campingu mamy 3 toalety męskie i 3 damskie oraz 6 pryszniców.

Camping Sunrise leży nad brzegiem Jeziora Ochrydzkiego i mamy prywatną plażę w dobrych warunkach, dzięki czemu wczasowicze będą mieli okazję popływać, żeglować lub łowić ryby w jeziorze lub opalać się na naszych leżakach, z których można korzystać bezpłatnie. Kemping posiada kajaki i rowery wodne, z których goście mogą korzystać bezpłatnie, a także posiadamy motorówkę, którą można wypożyczyć lub możesz poprosić o wycieczkę za bardzo dobrą cenę.

Przybliżone ceny:

Cena za rower / motocykl / namiot / samochód wynosi 5 euro lub 300 MKD za osobę dorosłą i dzieci (6-12) to 2 euro lub 120 MKd, cena obejmuje darmowy napój przybywający i bezpłatną poranną kawę lub herbatę z gorącym napojem, korzystając z WI-FI na całym terenie, korzystając z kajaków, rowerów wodnych i rowerów, na terenie kempingu jest 6 toalet i 6 pryszniców z ciepłą wodą.

Cena za samochód kempingowy / przyczepę kempingową wynosi 10 euro lub 600 MKD za jedną lub dwie osoby dorosłe dla trzeciej osoby dorosłej 5 euro lub 300 mkd extra, a dzieci (6-12) to 2 euro lub 120 MKD, prąd, opróżnianie szarej wody lub chemikaliów toaleta, cena obejmuje również darmowy napój przybywający i bezpłatną poranną kawę lub herbatę z gorącym napojem, korzystanie z WIFI na całym obszarze, korzystanie z kajaków, rowerów wodnych i rowerów, na terenie kempingu jest 6 toalet i 6 pryszniców z ciepłą wodą.

Kontakt:

tel. +38972586966
campingsunrise.eu@gmail.com
https://campingsunrise.com
GPS: 41.160251, 20.650618

Zobacz na pełnej mapie Camping Sunrise

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply