Camping Ukiel

Posted by

Współrzędne GPS:
53.787, 20.397481
Kraj / województwo:
Polska
Opisz camping:
Kemping położony na obrzeżach miasta Olsztyn tuż przy lesie i nad samym jeziorem Krzywym z dala od zgiełku miasta, gdzie można spędzić czas na obcowaniu z naturą w ciszy i spokoju. Nasi goście mają do dyspozycji dużo wolnej przestrzeni, stąd nie ma potrzeby uprzedniej rezerwacji pobytu. Z campingu wychodzi ścieżka do lasu, którą można okrążyć całe jezioro. Jest bezpośredni dostęp do jeziora, z czystej zadbanej plaży, gdzie dno jest regularnie sprawdzane w trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych gości. Jest również możliwość wypożyczenia kajaku, łódki wiosłowej, wędkowania (karty wędkarskie dostępne na miejscu), czy zorganizowanie ogniska. Miejsce przyjazne zwierzętom. Do użytku gości dostępne podłączenie do prądu na terenie całego kempingu, sanitariat z ciepłą wodą, kuchnia polowa, dostęp do internetu, miejsce od opróżniania nieczystości z kamperów i przyczep kempingowych.
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
Osoba dorosła 15 zł Dziecko 3-16 lat 10 zł Samochód osobowy 10 zł Przyczepa kempingowa mała 12 zł Przyczepa kempingowa dwuosiowa 15 zł Samochód mieszkalny (kamper) 15 zł Namiot mały (3 osobowy) 8 zł Namiot duży 10 zł Prąd (10A) 10 zł
Jakość GSM:
akceptowane
Inne udogodnienia:
Camping:
Nie wiem
Rodzaj campingu:
Uniwersalny
Telefon:
e-mail:
tel. +48 089 522 27 66, +48 509 382 924 e-mail: zbyszekmalag@wp.pl
Strona www:
http://camping.mazury.pl
Dodał:
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply