Camping Yacht Club Praga

Posted by
No votes yet.
Please wait...
Współrzędne GPS:
50.062221, 14.413521
Kraj / województwo / region:
Czechy
Województwo:
Praga
Dlaczego polecasz ten camping?:
Camping atrakcyjnie położony na wyspie Císařská louka bardzo blisko praskiego starego miasta. Jeżeli przepłyniemy na brzeg tramwajem wodnym (bilety można nabyć na stateczku) to do Mostu Karola mamy 3-3.5 km, ale jak np wracając nie zdążymy na tramwaj wodny, to musimy nadłożyć jeszcze dwa kilometry do mostu. Na wyspie Císařská louka są dwa campingi pierwszy bardziej wygląda na parking i jest bardziej zatłoczony, pewnie dlatego że jest pierwszy po drodze i też się bardziej reklamuje w internecie. Początkowo mieliśmy wylądować na tym pierwszym, ale sprawdziliśmy drugi i zostaliśmy na tym Yacht Clubu. Pierwszy był pełny a na naszym stały 3 kampery.
Opisz camping:
Camping prowadzony przez Yacht Club, trochę wyglądem trąca epoką komunizmu, ale jest czysto i schludnie. Toalety sprzątane, ciepła woda bez limitu. Na polu przyłącza prądu i kran z wodą. Nie stwierdziłem miejsca zrzutu szarej wody. Uwaga recepcja wieczorem jest nieczynna, a brama zamykana, więc w godzinach nocnych nie ma możliwości wjazdy i wyjazdu z campingu.
Przybliżony koszt:
450 CZK
Inne koszty:
Pobierana jest dodatkowa opłata za prąd
Opłata za:
Ilość osób i pojazd
Inne udogodnienia:
Camping:
Całoroczny
Rodzaj campingu:
Dla ludzi ceniących ciszę i spokój
Uwagi:
Można rozbić też namiot
Strona www:
http://kemp-praha.cz/
Kontakt:
+420 257 318 387
Galeria:
Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply