Camping Yacht Club Praga

Posted by

Współrzędne GPS:
50.062221, 14.413521
Kraj / województwo:
Czechy
Opisz camping:
Camping prowadzony przez Yacht Club, trochę wyglądem trąca epoką komunizmu, ale jest czysto i schludnie. Toalety sprzątane, ciepła woda bez limitu. Na polu przyłącza prądu i kran z wodą. Nie stwierdziłem miejsca zrzutu szarej wody. Uwaga recepcja wieczorem jest nieczynna, a brama zamykana, więc w godzinach nocnych nie ma możliwości wjazdy i wyjazdu z campingu.
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
450 CZK
Jakość GSM:
Pobierana jest dodatkowa opłata za prąd
Inne udogodnienia:
Camping:
Całoroczny
Rodzaj campingu:
Dla ludzi ceniących ciszę i spokój
Telefon:
Camping atrakcyjnie położony na wyspie Císařská louka bardzo blisko praskiego starego miasta. Jeżeli przepłyniemy na brzeg tramwajem wodnym (bilety można nabyć na stateczku) to do Mostu Karola mamy 3-3.5 km, ale jak np wracając nie zdążymy na tramwaj wodny, to musimy nadłożyć jeszcze dwa kilometry do mostu. Na wyspie Císařská louka są dwa campingi pierwszy bardziej wygląda na parking i jest bardziej zatłoczony, pewnie dlatego że jest pierwszy po drodze i też się bardziej reklamuje w internecie. Początkowo mieliśmy wylądować na tym pierwszym, ale sprawdziliśmy drugi i zostaliśmy na tym Yacht Clubu. Pierwszy był pełny a na naszym stały 3 kampery.
e-mail:
Można rozbić też namiot
Strona www:
http://kemp-praha.cz/
Dodał:
+420 257 318 387
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply