CARAVANS SALON 2019 ZAPRASZA NA X OGÓLNOPOLSKI ZLOT CARAVANINGOWY

Posted by

Podczas targów Caravans Salon 2019 będziemy mieli zaszczyt gościć X jubileuszową edycję Ogólnopolskiego Zlotu Caravaningowego. Bilety na zlot są już w sprzedaży!

Uczestnicy zlotu będą mieli do dyspozycji Plac Marka na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz dwa rodzaje parceli do wyboru (większość po 27 m2 oraz dwadzieścia po 42 m2). Pakiet zlotowy obejmuje oczywiście również dostęp do sanitariatów, prądu, wody i zrzutu nieczystości oraz 2 wejściówki na targi, gdzie można będzie zapoznać się z nowościami na rynku kamperów od najlepszych producentów.

Oprócz samego zlotu, który jest świetną okazją do podsumowania sezonu, spotkań i nawiązania nowych znajomości, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w Mistrzostwach Polski Kierowców Kamperów II (zapisy zostaną uruchomione w terminie bliższym imprezy), wielkiej biesiadzie oraz prelekcjach, wykładach i zorganizowanych szkoleniach.

Bilety na zlot są dostępne online, gdzie za pomocą platformy Tobilet uczestnicy mogą wykupić już konkretne miejsce! – https://tobilet.pl/events/caravans-salon-2019/ (ZAKUP MIEJSCA POSTOJOWEGO) https://sklep.tobilet.pl/sprzedaz/krok,3.html

Więcej: https://www.caravanssalon.pl/pl/

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply