USA, Chicago, Illinois
U.S. Route 66 lub też Route 66 – otwarta 11 listopada 1926 roku trasa drogowa w USA o długości 2448 mil łącząca Chicago z Los Angeles, a od 1936 przedłużona do Santa Monica. Przebiegała przez stany Illinois, Missouri, Kansas, Oklahomę, Teksas, Nowy Meksyk, Arizonę i Kalifornię, by zakończyć swój bieg w Los Angeles.
Koordynaty GPS wskazują na miejsce, gdzie stoi tabliczka oznajmiająca początek historycznej drogi Route 66
GPS: 41.879722, -87.624722
Nawiguj: https://goo.gl/maps/sPj54g8g99GowcZp7
dodał; Michał Es
Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.