Choggia

Posted by
No votes yet.
Please wait...

Choggia to niewielkie portowe miasteczko około 50 km na południe od Wenecji. Bardzo urokliwe, położone na kilku wyspach weneckiej laguny nazywane jest „małą Wenecją”. W przeciwieństwie do Wenecji Chioggia jednak tętni naturalnym życiem. Na tutejszej lagunie cumują dziesiątki statków, a codziennie rano można kupić świeże owoce morza. Podobno można tu zjeść najlepszą zupę rybną w całym regionie Wenecji Euganejskiej.

GPS: 45.21885, 12.27939

Nawiguj: https://goo.gl/maps/vKZ2aDHUKSbsXaKq7

Dodała: Tamara Mazur-Gibala

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply