Choggia

Posted by

Choggia to niewielkie portowe miasteczko około 50 km na południe od Wenecji. Bardzo urokliwe, położone na kilku wyspach weneckiej laguny nazywane jest „małą Wenecją”. W przeciwieństwie do Wenecji Chioggia jednak tętni naturalnym życiem. Na tutejszej lagunie cumują dziesiątki statków, a codziennie rano można kupić świeże owoce morza. Podobno można tu zjeść najlepszą zupę rybną w całym regionie Wenecji Euganejskiej.

GPS: 45.21885, 12.27939

Nawiguj: https://goo.gl/maps/vKZ2aDHUKSbsXaKq7

Dodała: Tamara Mazur-Gibala

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply