Cmentarz Orląt

Posted by

‘Must have’ dla każdego polaka zwiedzającego Lwów – cmentarz uczestników bitwy o Lwów i Małopolskę Wschodnią, poległych w latach 1918–1920. Całość zachowana bardzo dobrze, miejsce zadumy i refleksji. Na górze cmentarza znajduje się mała kapliczka, polecam udać się z jakąś grupą aby posłuchać nieco o historii miejsca.Jest to wydzielona część cmentarza Łyczakowskiego, wejście na teren cmentarza kosztuje coś koło 35-40 UAH

GPS: 49.83089, 24.05867

Nawiguj: https://goo.gl/maps/Wp4Jre2TmotTh2hU7

Dodał: Damian Cioo

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply