Czas pandemii, co będzie dalej?

Posted by

Nie jest to dobry czas dla naszej społeczności. Wprowadzone obostrzenia ograniczają trochę uprawiane naszego hobby, a dziś szykują się już nowe. Nie wiadomo ile czasu taka sytuacja potrwa i jakie przyniesie skutki. To, że będzie duży kryzys już wiadomo i pewnie wiele osób z naszej Grupy Biwakowej będzie musiała zweryfikować swoje plany wyjazdowe. Nawet jak zostaną otwarte granice i wszystko wróci do normy, to może się okazać, że nasza sytuacja finansowa po pandemii, nie pozwoli nam na zagraniczne wojaże.

Na szczęście nasz kraj też oferuje wiele ciekawych miejsc, może nie tak topowe jak te zagraniczne, ale czasami zaraz koło domu możemy odkryć ciekawe miejsca i zabytki, na które wcześniej nie zwracaliśmy uwagi. Oczywiście nie będą to atrakcje z górnej półki, ale może to okazja by odkryć coś nowego, spróbować zainteresować się innymi zabytkami i miejscami niż dotychczas.

Na naszej mapie, na terenie Polski mamy już 1336 propozycji atrakcji turystycznych i 1568 miejsc na biwak lub nocny postój. Powoli, ale systematycznie tych miejsc też przybywa. Może teraz, gdy zostaliśmy „uwięzieni” w domach znajdziecie czas, by wzbogacić naszą mapę. Opiszecie atrakcje które do tej pory odwiedziliście. Może też te w waszej okolicy, którym na nadchodzące trudne czasy przyda się dodatkowa promocja.

Jakiś czas temu stworzyliśmy formularze do samodzielnego dodawania miejsc na mapę i stronę, znajdują się one w zakładce „DODAJ” w górnym menu naszej strony. Teraz po rejestracji, którą można przeprowadzić jednym kliknięcie za pomocą Facebooka, możemy dosyć prosto i samodzielnie dodawać atrakcje turystyczne i miejscówki. Zapraszamy więc do czynnego udziału w naszym projekcie i do korzystania z zasobów naszej mapy – https://grupabiwakowa.pl/mapa-grupy-biwakowej Znajdziecie na niej na dzień dzisiejszy w sumie 3383 miejscówki i 3106 atrakcji turystycznych.

Pozdrawiamy w tym trudnym – czasie ekipa administracyjna Grupy Biwakowej.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply