Czechy, nieczynny kamieniołom Skoroszyce

Jedziemy drogą z Javornika, przez Uhelną. Przed skrętem na Vidnave, odbija w lewo niewielka droga (chyba asfalt) w lewo. Dociera ona nad wyrobisko. Z jednej strony kamieniołomu można spać przy samochodzie. Można tez wybrać sobie inne miejsce i postawić tam namiot. Jest w zwyczaju palić ogniska i kapać się. Opału mało, wyzbierane, barana raczej nie upieczemy ale jakaś łozine ta się pozyskać.

GPS: 50.32394, 17.09135

Nawiguj: https://goo.gl/maps/nuHUXDAVwjC2

Dodała: Tytus Kararabanow

Dodatkowe foto: Irek Jozwik

Chcesz mieć dostęp do pełnej mapy ze wszystkimi miejscami na świecie? Przeczytaj opis grupy – https://grupabiwakowa.pl/opis-grupy-biwakowej/ i dodaj swoje trzy miejsca w grupie biwakowej na FB https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Więcej przewodników i map
No votes yet.
Please wait...

One comment

  1. Miejsce przetestowane w maju 2018, wszystko się zgadza z opisem. Dodam, że było bardzo kameralnie, żywej duszy cisza i spokój. Opału faktycznie mało, ale jak się pochodzi to i się coś nazbiera. Bardzo fajne miejsce.

    No votes yet.
    Please wait...

Leave a Reply