Deskal Andrejkowa w centrum Komańczy

Posted by

Od jakiegoś czasu w opisach atrakcji turystycznych pojawiają się prace Arkadiusza Andrejkowa, które możemy odnaleźć na starych drewnianych stodołach i szopach w Bieszczadach i na Podkarpaciu. Powstają one w ramach projektu „Cichy Memoriał”. Andrejkow przenosi stare fotografie na ściany starych zabudowań, a ich tematem są często mieszkańcy danej miejscowości lub przodkowie obecnie mieszkających rodzin. Mural w Komańczy znajduje się w centrum miejscowości, tuż przy skrzyżowaniu drogi prowadzącej do Tylawy, na starej stodole za rzeką w pobliżu wiaduktu kolejowego. Nie jest to jedyna tego typu instalacja w Komańczy, niebawem w atrakcjach pojawi się kolejna.

GPS: 49.33525, 22.06835

Nawiguj: https://goo.gl/maps/bwUiUvsEeiudd6d56

Dodał: Irek Jozwik

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply