Dolina Miłości

Posted by

Współrzędne GPS:
50.685353, 16.009201
Nazwa miejsca:
k/ Lubawki
Kraj:
Polska
Województwo / Region:
dolnośląskie
Opis:
W lesie, w urokliwej dolince
Rodzaj nawierzchni miejsca:
Trawiaste
Ilość miejsca:
1-2
Koszt postoju:
darmo
Inne zalety miejsca:
Cisza, urokliwa dolinka, szlaki turystyczne i dydaktyczne, powyżej Krucze Skały z punktem widokowym. Obok przepływa czysty potok.
Zakazy i niedogodności:
Dojazd dość długi polnymi drogami. Trochę dziurawe, ale utwardzone i powolutku można bez obaw dojechać. Końcowy odcinek przez las, ale dość szeroko i gałęzie wysoko.
Jakość zasięgu GSM:
jest
Dodał:
Miejsce dość pochyłe ( dlatego ilość pojazdów 1-2), ale przy drodze i wiacie można znaleźć kawałek równego terenu. Jak ktoś ma kamperka cacuszko to lepiej pojechać na jakiś parking.
Galeria:

50.685353, 16.009201

 

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

One comment

  1. Miejsce dość popularne w weekend w ciągu dnia wśród lokalnych mieszkańców na grilla czy spacery, ale też na wieczorną imprezę na 20 osób, która zakończyła się gdzieś po północy. Potwierdzam, że ustawienie kampera w miarę poziomo raczej niemożliwe, może 1-2 miejsca pozwalają na w miarę równy postój, poza tym konieczne kliny. Dojazd po deszczu bez większych problemów, droga polna nieco dziurawa, ale utwardzona i nigdzie się nie zakopiemy nawet dużym kamperem. Nieco lepiej wygląda dojazd od strony Ulanowic, niż od Lubawki. Na samej miejscówce po deszczu można mieć problemy z mokrą trawą i nieco grząskim miejscami gruntem. Na miejscu trawa wykoszona, drewno dostępne (choć duże klocki które należałoby porąbać na mniejsze aby dobrze się paliły), mały kosz na śmieci. Okolice wiaty umiarkowanie zaśmiecone. Wzdłuż polanki płynie strumyk, ale przestrzegam przed wchodzeniem do niego gołymi stopami z uwagi na zdarzające się szkło z rozbitych butelek.

Leave a Reply