Dolina23

Posted by

Współrzędne GPS:
53.924056, 22.328416
Kraj / województwo:
Polska
Opisz camping:
Pole namiotowe znajduje się przy malowniczo położonym siedlisku w miejscowości Piaski k. Ełku. Siedlisko jest działającą agroturystyką, a samo pole to łąka nad małym zarybionym stawem, otoczona drzewami. Do dyspozycji jest miejsce ogniskowe z niskimi ławkami, dwa sporej wielkości grile, duża ława ze stołem. Na polu znajduje się studnia z bieżącą zimną wodą oraz toitoi.W odległości ok 1 km znajdują się dwa jeziora ( po obu stronach), duże jezioro Łaśmiady z łagodnym zejściem oraz jezioro Krzywa z pięknymi widokami. Nie ma możliwości podłączenia do prądu. Gospodarze posiadają psy.
Przybliżona cena za kampera i 2 osoby (to nie jest oficjalny cennik i ceny mogą być nieaktualne):
20 zł za noc
Jakość GSM:
Inne udogodnienia:
Możliwość wykupienia wyżywienia w agroturystyce: 50 zł za dzień/ os dorosła oraz 25 zł za dzień/dziecko Możliwość wędkowania
Camping:
Całoroczny
Rodzaj campingu:
Dla ludzi ceniących ciszę i spokój
Telefon:
Cisza, spokój, fajne położenie z dala od uczęszcanych dróg, ale blisko do jeziora i plaży. Choć bez udogodnień miejsce czyste i zadbane. Wielkim bonusem są właściciele zajmujący się offroadem, świetnie znają okolicę, wskażą miejsca warte odwiedzenia, ciekawe i mniej znane. Dobre miejsce zarówno do stacjonarnego wypoczynku jak i baza wypadowa na mazurskie szlaki.
e-mail:
Strona www:
https://www.facebook.com/agroturystykaDolina23/
Dodał:
mazurska.wloczega4x4@gmail.com, tel. 516 478 697
Galeria:

Zobacz na pełnej mapie Dolina23

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply