Dom Kargula i Pawlaka z filmu Sami Swoi

Posted by

Dwa autentyczne domy z filmu Sami Swoi. Dla fanów filmu bardzo ciekawa atrakcja. Płotu pośrodku domów niestety już nie ma. Ze stodoły została tylko przednia ściana, ale będąc na miejscu można poczuć ten klimat filmu. Dojazd dobry. W Dobrzykowicach skręcamy w ulicę Szkolną i jedziemy aż do momentu, gdy będzie biały murowany płot z tablicą pamiątkową. Niestety nie ma parkingu, trzeba zaparkować na poboczu drogi. Jeżeli uda się spotkać obecnych właścicieli można z nimi porozmawiać. Co roku w sierpniu organizowany jest festyn Sami Swoi.

Woj. dolnośląskie 55-002 Dobrzykowice ul. Szkolna 18

GPS: 51.095948, 17.192687

Nawiguj: https://goo.gl/maps/vd5K2sjXHqkr9RaBA

Dodał: Przemek Okularczyk

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply