Dünencamp Karlshagen

Posted by

Wakacje z całą rodziną będą wyjątkowym przeżyciem na pięciogwiazdkowym campingu na wydmach. Camping rozciąga się na długości około 1 km wzdłuż wybrzeża Morza Bałtyckiego, bezpośrednio za wydmami. Tutaj budzik zna tylko jedną melodię: szum morza. Camping jest otwarty przez cały rok. Plac ma pojemność ok. 340 miejsc parkingowych. Dla lepszej orientacji obiekt podzielono na trzy strefy: „Las”, „Słońce” i „Morze”. Dzięki temu „mali obozowicze”

Na campingu są przyłącza prądowe wyposażone w indywidualne liczniki i dystrybutory wody ustawiane są co 20-30 metrów. Połączenia telewizyjne są dostępne w obszarze leśnym, a sieć WLAN jest również dostępna w recepcji. W budynku recepcji jest również sala telewizyjna dla wszystkich. Do dyspozycji wczasowiczów są toalety, prysznice pojedyncze i rodzinne oraz dwie łazienki przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Możesz gotować i skwierczeć w nowoczesnej kuchni ze zlewami i urządzeniami do gotowania. Do Państwa dyspozycji są pralki i suszarki oraz centralny punkt utylizacji brudnej wody.

Przybliżone ceny:

osoba dorosła 7-9 €
dzieci 2,5-6 €
namiot 4-14 €
przyczepy i campery 7-17,50 €
energia elektryczna 2,50 €
pies 10 €
pralko suszarka 2 €

Kontakt:

038 371 20291
camping@karlshagen.de
https://www.karlshagen.de/
GPS: 54.116630, 13.847456

Zobacz na pełnej mapie Dünencamp Karlshagen

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply