Dzika Plaża Nad Rzeką Wkra

Posted by

Współrzędne GPS:
52.4555356634988, 20.7413724440765
Nazwa miejsca:
Kraj:
Polska
Województwo / Region:
mazowieckie
Opis:
Dzika plaża nad Wkrą to wspaniałe miejsce na wypoczynek dla każdego. Ogromną zaletą tego miejsca są wspaniałe zielone rozległe łąki. Nasz pies wybiegał się tu jak nigdzie i czuł się tu jak w raju. Ja z żoną również tu super wypocząłem. Nikogo poza nami przez dwa dni tu nie było. Blisko jest zagajnik gdzie można zebrać drzewo na ognisko. Niższe auta muszą uważać tu na zawieszenie, ponieważ prowadzi tu droga gruntowa, która ma doły. Google maps tu Cię nie doprowadzi dlatego od ulicy rolniczej trzeba zmienić na satellite view i jechać drogą gruntową według mapy. Najlepiej mieć pilota .Wspaniałe miejsce gdzie warto się zatrzymać na krótszą lub dłuższą chwilę:)
Rodzaj nawierzchni miejsca:
Gruntowe
Ilość miejsca:
nie określono
Koszt postoju:
Inne zalety miejsca:
Cisza, spokój, byliśmy sami przez 2 dni w tej miejscówce. W sam raz dla ludzi, którzy cenią sobie ciszę i spokój.
Zakazy i niedogodności:
W weekend słychać nieopodal imprezy lokalnej społeczności w stylu disco polo, jeżdżą też nieopodal quady od czasu do czasu, ale tylko w weekendy.
Jakość zasięgu GSM:
dobry
Dodał:
Snay Plisken
Galeria:

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply