Giełda

W dziale „Giełda” zamieszczamy wasze ogłoszenia, jeżeli chcecie sprzedać kampera, przyczepę, inny pojazd kampingowy, oraz sprzęt biwakowy, to w tym dziale wasze PRYWATNE ogłoszenie pojawi się za darmo. Nie zamieszczamy ogłoszeń innych pojazdów (van bus, kombi, blaszak itp), nawet jeżeli nadają się pod budowę kampera, tylko takie, które zostały przebudowane i przystosowane do spania i mieszkania.

Dodajemy na Grupie Biwakowej tylko ogłoszenie, które chcemy zamieścić na stronie grupy. Inne ogłoszenia sprzedażowe, linki do sklepów, serwisów ogłoszeniowych OLX, Allegro i innych będą kasowane. A nagminne nieprzestrzeganie tego punktu będzie skutkowało usunięciem z grupy.

Ogłoszenia dodajemy na fb w grupie biwakowej – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ z dopiskiem „[giełda]” Ogłoszenie zostaje wtedy przeniesione na stronę do odpowiedniego działu. Osoby nie korzystające z FB mogą ogłoszenie wysłać przez e-mail: biuro@grupabiwakowa.pl 

Jeden użytkownik może nieodpłatnie zamieścić tylko jeden przedmiot. Jeżeli chcemy wystawić więcej przedmiotów, to prosimy o kontakt z administratorem.

Osoby prowadzące handel komercyjny, mogą dodać ogłoszenia dopiero po ustaleniu warunków z administratorem strony i grupy. Nie próbujcie zamieszczać ich na grupie, będą one kasowane, a nie stosowanie się do tego zapisu będzie skutkowało usunięciem z Grupy Biwakowej. W tym przypadku prosimy o kontakt: biuro@grupabiwakowa.pl 

Ogłoszenie powinno zawierać: dokładny opis, cenę, dane kontaktowe i max 9 zdjęć. Ogłoszenia bez tych wytycznych nie będą zamieszczane, a na grupie kasowane.

Ogłoszenie jest zamieszczone bezterminowo, czyli do momentu informacji, że przedmiot został sprzedany, lub zrezygnowaliśmy ze sprzedaży. Fakt ten trzeba to zgłosić administratorowi.

Po sprzedaży prosimy o informację w celu przeniesienia ogłoszenia do kategorii sprzedane. Ogłoszenia nie są wtedy kasowane, tylko przenoszone do działu sprzedane, a dane sprzedającego są usuwane. Ogłoszenie zostaje przeniesione max w ciągu 14 dni roboczych.