Gwda Wielka

Posted by

Kolejne super miejsce do biwakowania zupełnie na dziko to miejscowość Gwda Wielka. Miejsce na uboczu, blisko las, nad samym jeziorem. Obok jest jakiś ośrodek, miejsce na namiot,auto. Nigdy tam nie staliśmy bo wolimy z dala od tłumów,ale jak kto woli można się i tam postawić. Jest nie daleko miejsce na ognisko, pomost i zadaszone miejsce na zjedzenie posiłku. Tak to wygląda wg. Google Maps: https://www.google.pl/…/data=!3m6!1e1!3m4!1sGFdyFRxBs_rwlEb… Nie widząc ośrodka, bo stare zdjęcia. Na uwagę zasługuje samo jezioro, ponieważ jest bardzo długo płytkie, jakieś 70m w głąb i wody po kolana, ale dalej to nie radzę iść bo już głęboko.

GPS: 53.75102, 16.79082

Zobacz na pełnej mapie Gwda Wielka

Dodała: Aga Słowik

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

3 komentarze

 1. Ośrodek (Camping) czynny chyba tylko w sezonie wakacyjnym. Poza sezonem cicho pusto i całkiem klimatycznie.
  Trzeba uwzględnić że jest duża otwarta przestrzeń i może tu solidnie wiać a okresie wakacji może być dużo ludzi.

 2. Zajechaliśmy w weekend w okresie wakacyjnym. Tłumy! 🙂 Samochód przy samochodzie, namiot przy namiocie. Jezioro faktycznie bardzo daleko od brzegu płytkie. Fajne miejsce, ale nie w sezonie. 😉

 3. Obok punktu poizej pole namiotowe komercyjne. 25 pln/os /dzien. Jest stawka za namiot – ale nas nie kasowali. Samochod 10PLN/dzien.
  Na miejscu mozna kupic wedzone ryby.
  Ognisko – chyba 120PLN z opalem… ale nie licz ze bedziesz w swoim towarzystwie. Duze miejsce z duza iloscia miejsc – wiec jak zaplacisz to bedziesz mial wielu 'przyjaciol’.
  Miejsca na namioty duuzo. Dla dzieci – skromniutki plac zabaw.

Leave a Reply