Himare, Stary Zamek

Posted by malgosia
No votes yet.
Please wait...

Zamek (właściwie ruiny) górujący nad starym miastem Himare ( 40.117911 19.731603). Fantastyczne widoki na góry z jednej strony z drugiej zaś widok na Himare i fantastyczną plażę Livadhi Beach. Takich opuszczonych miejsc już nie ma za wiele, dlatego spacer po starej Himarze jest tym większą gratką dla poszukiwaczy historii oraz miłośników starej architektury. Polecam spacer zwłaszcza w czasie wschodu lub zachodu słońca. Na dole parking (40.118848 19,732649) na kilkanaście samochodów. Niestety za parkowanie czasami trzeba zapłacić.

GPS 40.11791, 19.7316

Nawiguj: https://goo.gl/maps/tr5qbeWvuST8caAr9

dodał: Wojtek Bednarz

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply