Horné diery

Posted by

Horné diery – Słowacja. Skalny wąwóz w Małej Fatrze. Zbocza wąwozu są prawie pionowe. Płynie przez niego strumień. Mimo to biegnie przez wąwóz szlak turystyczny którym można dojść na szczyty Małej Fatry. W wielu miejscach są kładki metalowe oraz schody bez których nie dałoby się przejść. Pomimo tych udogodnień, trzeba być bardzo ostrożnym z powodu wody powodującej śliskość. Można podziwiać kilkumetrowe wodospady. Generalnie widoki kojarzyć się może z obrazami filmu Park Jurajski przez bujną roślinność dużą ilość wody i surowość kamieni. Samochód można zostawić w miejscowości Biely potok lub Štefanová.

GPS: 49.24312, 19.08104

Nawiguj: https://goo.gl/maps/S8qiDMY99yXPHFJA9

Dodał: Dariusz Sn

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply