Imperia

Posted by

Włochy, Imperia. We wschodniej części Włoch trasa wzdłuż wybrzeża nie ma za wielu dogodnym miejsc na nocleg na dziko (pewnie ich po prostu nie znam, ale nie mniej szukanie w tych okolicach łatwe nie było – z jednej strony wysokie góry, z drugiej zabudowane wybrzeże), więc każde bezpieczne miejsce było na wagę złota. Jednym z nich był bezpłatny parking który właśnie widzę na mapie nawet nazywa się „Parking Camping Car”. Miejsca jest dużo, a ludzie śpią w samochodach lub na skałkach – co polecam 🙂 Zaraz pod parkingiem są natryski przy których można się „na cebulę” wykąpać.

GPS: 43.8879, 8.05614

Dodał: Marcin Wasilewski

Zobacz na pełnej mapie Imperia

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

2 komentarze

  1. Dziękuje za to miejsce! Faktycznie w okolicy nie ma poprostu gdzie się zatrzymać. To była pierwsza miejscówka z Grupy którą przetestowaliśmy. Test wypadł fantastycznie. Miejsca dużo, bezpiecznie, jedzenie obok, prysznice, można zatrzymać się z psem, a obok plac zabaw dla dzieci! Dziękujemy!

Leave a Reply