IX Zlot Grupy Biwakowej już za tydzień

Posted by

Już za tydzień 18 czerwca rozpocznie się IX Zlot Grupy Biwakowej. Spotkamy się tym razem w podwrocławskich Siechnicach na campingu Camp4U i bawimy się wspólnie aż do niedzieli.

Spotykamy się przede wszystkim po to by fajnie spędzić czas, pogawędzić przy ognisku, powspominać wyjazdy i planować kolejne. Może znajdzie się energia na wspólne tańce i śpiewy.

Kto będzie chciał aktywnie spędzić sobotę to będzie możliwość wynajęcia busa który bezproblemowo dostarczy chętnych do centrum Wrocławia i z powrotem.  Po południu istnieje możliwość wzięcia udziału w spływie kajakowym. Chęć udziału trzeba zgłosić po przyjeździe.

Camp4U oferuje także food-truck, gdzie można coś przekąsić, basen, plażę, shishe bar. Działa też wypożyczalnia rowerów – w pobliżu ścieżki rowerowe po Odra Velo czy Szlak Odry.

Za zlot nie pobieramy żadnych opłat i przedpłat. Rozliczacie się tylko za pobyt na campingu i to ze zlotową zniżką!!

Na zlot przyjedzie też Piotr z naszym grupowym sklepikiem.
Sprawdźcie co oferuje – https://sklep.grupabiwakowa.pl – gadżety będzie można nabyć na miejscu, bez kosztów wysyłki.

Więcej informacji o campingu znajdziecie na oficjalnej stronie obiektu – http://camp4u.pl/ i na FP – https://www.facebook.com/KempingCamp4u

Na zlot można zapisać się na stronie wydarzenia – https://www.facebook.com/events/1399880833720685?ref=newsfeed, lub po prostu przyjechać, dla wszystkich starczy miejsca. Osoby bez własnych domków na kółkach mogą na campingu wynająć komfortowe domki.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply