Jaskinie trawertynowe w Martin Brod

Posted by

Martin Brod to jedne z ważniejszych miejsc w Parku Narodowym Una, w Bośni i Hercegowinie. Znajduje się tu sporo atrakcji przyrodniczych, największe z nich, to tutejsze wodospady. Jednak jest tu też trochę innych ciekawostek przyrodniczych jak choćby niewielkie jaskinie wypłukane trawertynie, czyli skale osadowej. Niewielkie jaskinie, choć bardziej przypominają one pieczary znajdziemy idąc z centrum wioski do Wielkiego Wodospadu Martin Brod. Znajdują się one po lewej stronie kilkanaście metrów przed kasą biletową wodospadu.

GPS: 44.48924, 16.14272

Nawiguj: https://goo.gl/maps/gZeoSniySEuyFe5o9

Dodał: Irek Jozwik

Chcesz dodać atrakcję na stronę grupy ? Przeczytaj – https://grupabiwakowa.pl/mapy-atrakcji-turystycznych/ i zamieść w grupie – https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa/ Przeniesiemy ją na stronę i mapę. Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

ZAINSTALUJ NASZĄ APLIKACJĘ

Android iOS

Leave a Reply