Jaśliska – Lipowiec

Posted by
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Jaśliska – Lipowiec – Beskid Niski. Polana strażacka do biwakowania i biesiadowania pod zarządem OSP Jaśliska. Na terenie ogrodzonej polany dozwolone jest biwakowanie w namiotach i biesiadowanie przy stołach, wiacie z murowanym grillem i miejscu wyłożonym kamieniami na ognisko za „co łaska” (dowolna opłata na konto na rzecz OSP, która zaopatruje miejsce w drewno, sprząta, kosi trawę, maluje, naprawia – konto podane na tablicy). Dodatkowo długa wiata ze stołami do przygotowywania posiłków. Pojazdy spalinowe zostawia się na zewnątrz ogrodzenia. Dojazd każdym środkiem transportu, lecz droga dojazdowa może być wąska na ok. 200 m przed polaną (zjazd z głównej) dla szerokiego kampera lub przyczepy. Woda i mycie w Bełczy tuż za wiatą. Kibelka brak.

GPS: 49.4277, 21.79434

Nawiguj: https://goo.gl/maps/2HMSCuoXiAQ2

Dodał: Radosław Mikuła 

Chcesz mieć dostęp do pełnej mapy ze wszystkimi miejscami na świecie? Przeczytaj opis grupy – https://grupabiwakowa.pl/opis-grupy-biwakowej/ i dodaj swoje trzy miejsca w grupie biwakowej na FB https://www.facebook.com/groups/grupabiwakowa

Wszystkie zdjęcia, oraz opisy miejsc na tej stronie i w Grupie Biwakowej na Facebooku są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, wykorzystywanie tylko za zgodą redakcji i autorów prezentacji.

Leave a Reply